piątek, 20 stycznia 2012

Zimowisko 2012

Gromada spędziła zimowisko "u siebie", czyli w szkole podstawowej w Kaliszkach, do której chodzą nasze obecne i byłe wilczki. 


Oprócz zwykłych gier i zabaw na dworze, takich jak banderki i labirynt, na sali gimnastycznej zorganizowaliśmy turniej sportowy oraz bieg wilczka - ukończony przez wszystkich chłopców. W niedzielę powędrowaliśmy do muzeum przy cmentarzu w Palmirach. Przeszliśmy w sumie około 12 km! W nocy mieliśmy Wielką Grę - Pheal, a potem ucztę Ikkiego, na którą wilczki wraz z Baloo przygotowały galaretki, wafle z kajmakiem oraz kompot truskawkowy. Uczta przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, jak również oczekiwania naszych żołądków. Czegóż nie robi się jednak dla jeżozwierza Ikkiego ;-)

W Wielkiej Grze bardzo pomogli nam, siostra Piotrka, Sylwia oraz bracia Damiana, Mateusz i Łukasz. Bardzo wam dziękujemy. Było mnóstwo emocji w nocnej walce z małpami z plemienia Bandar Log, które porwały Mowgliego do Chłodnych Legowisk.


Codziennie uczestniczyliśmy w Mszy Świętej, zorganizowanej na sali gimnastycznej. Odprawiali je dla nas o. Marek Kosendiak, oraz ks. Arkadiusz Domaszk.


Codziennie wieczorem mieliśmy też świeczysko, na którym szóstki przedstawiały różne scenki z Księgi Dżungli, a wszyscy śpiewaliśmy nasze wilczkowe piosenki.


Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii lub pod linkiem:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza